Maçka Dernekler Federasyonu ilk toplantısını gerçekleştirdi

Maçka Dernekler Federasyonu asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri, 2. Olağan Genel Kurul sonrası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydemir’in organize ettiği yemekli toplantıda bir araya geldi.

Maçka Dernekler Federasyonu ilk toplantısını gerçekleştirdi
Maçka Dernekler Federasyonu ilk toplantısını gerçekleştirdi Admin
Advert

Mazeret beyan edenler dışında üyelerin yüksek katılımıyla gerçekleşen toplantıda ağırlıklı olarak oluşturulması planlanan İstişare Kurulu konusu hakkında fikir alışverişi yapıldı. Katılan üyelerin tek tek kısaca kendilerini tanıtmalarından sonra söz konusu kurulun oluşturulma amacının, Maçka’nın federasyon yönetim kurulunda olmadıkları halde saygın ve değerli insanlarına ulaşmak ve onların tecrübe ve olumlu katkılarından istifade etmek olduğu vurgulanırken, icra değil danışma makamı fonksiyonu üstleneceğinin altı çizildi.

Federasyon’un kendine ait bir mekâna kavuşturulması gerekliliği gündemin bir diğer maddesini oluşturdu. Bu konuda kısa zamanda kiralık, orta ve uzun vadede de kendi mülkünü edinme imkânları değerlendirilerek önümüzdeki günlerde gerekli girişimlerin başlatılacağı müzakere edildi.

Yönetim Kurulu görev dağılımı konusu bir sonraki toplantıya bırakıldı. Toplantılara davet şekil ve zamanı ayrıntısının da konuşulup karara bağlanmasının ardından bir sonraki toplantının –mekanı daha sonra bildirilmek üzere- 13 Ocak’ta yapılmasında görüş birliğine varıldı ve toplantı sona erdi.

Maçka Maçka Dernekler Federasyonu Osman Aydemir Faruk Keskin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg