Suç duyurusunda bulundular

Gebze'de faaliyet gösteren Fırtına Trabzonsporlular Derneği, Trabzonspor-Başakşehir maçında görev yapan hakemler için suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusunda bulundular
Suç duyurusunda bulundular Admin
Advert

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bulunan Fırtına Trabzonspor Taraftarları Derneği, Pazar  akşamı oynanan Trabzonspor – İstanbul Başakşehir  maçının hakemleri Halil Umut Meler, Yardımcıları Mustafa Emre Eyisoy, Mehmet Canhanoğlu, var hakemi Fırat Aydınus, Avar hakemleri Arda kardeşler, Ceyhun Sesigüzel hakkında suç duyurusunda bulundu.

Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı Gökhan Altıntaş, Gebze Adliyesi çıkışında yaptığı açıklamada "Futbol terörüne sessiz kalmama adına ve yine bu terörü, güzel ülkemizin futbol camiasına getirdiği felakete sessiz kalmamak adına ve bu teröre sebep olan başta MHK Başkanı ile yönetimi ve yine Pazar günü maçta bizi ve tüm Türkiye’yi futboldan soğutan, nefret ettiren hakemler hakkında görevi kötüye kullanma, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama, 6 bin 222 sayılı kanuna muhalefet suçlarından Fırtına Trabzonspor Taraftarları Derneği adına, Gebze Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Artık Türkiye futbolu üzerindeki kirli ellerin futbolun üzerinden çekmelerini istiyoruz" dedi.

Trabzonspor Gebze Fırtına Trabzonspor Taraftarları Derneği Gökhan Altıntaş Başakşehir Halil Umut Meler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg