Rulo Fırça Modelleri

Yüzey boyamalarda yüzeyin pürüzsüz olmasını sağlayan fırçalardır. Rulo fırça her yüzeyde uygulanabilir bir fırçadır.

Rulo Fırça Modelleri
Rulo Fırça Modelleri Yonetici
Advert

Yüzey boyamalarda yüzeyin pürüzsüz olmasını sağlayan fırçalardır. Rulo fırça her yüzeyde uygulanabilir bir fırçadır. Rulo fırçalar kullanım alanlarına göre aralarında ayrılırlar. Duvar boya rulosu en çok kullanılan rulo fırça çeşitleridir. Bunun dışında kalorifer rulosu, iç ve dış cephe ruloları, kadife rulo, ipek rulo, sünger ve sentetik gibi birçok rulo fırça çeşidi vardır. Bunların dışında hobi alanında kullanılan rulolar da vardır. Bunlar daha çok ipek rulo ve kadife rulolardır. 

Rulo Fırça Uygulama Alanları Nelerdir?

Zamanla değişen moda ve iç mekân tasarımları  insanları farklı tarzda yaşam alanı oluşturmaya yöneltmiştir. Duvar boyaları sadelikten öteye geçmiş, duvarlarda farklı çizgiler, desenler ön plana çıkmıştır. Duvar boya işleminde kolaylaştırıcı bir alet olan rulo fırça bir taraftan da duvar dekoru yapımında yardımcı ürün haline gelmiştir.

Dekoratif rulolar duvarlara kendiliğinden desen verirler. Duvarlarınızda harikalar yaratmak İstediğiniz deseni seçmek kadar kolay. Desen ve çeşit zenginliği bulunan her türlü dekoratif rulo fırça fiyatları için https://www.guvensanat.com/rulo-firca adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg