Giresun Ses Verecek

Giresun Federasyonu'nun İstanbul’da 12. Kez düzenleyeceği Giresun Günleri, 25-28 Ekim tarihleri arasında Yenikapı’da gerçekleşecek.

Giresun Ses Verecek
Giresun Ses Verecek Admin
Advert

Giresun Medya Platformu Yönetim Kurulu, Giresun gündeminde öne çıkan konular ile ‘’Giresun Günleri’’ tanıtım etkinliğini değerlendirmek üzere Beyoğlu Sütlüce Kafe Mecra tesislerinde toplandı.

Giresun Federasyonu ev sahipliğinde Kafe Mecra tesislerinde toplanan Giresun Medya Platformu yönetim kurulu, Giresun yerel gündeminde öne çıkan konuları analiz ettikten sonra, 25 Ekim’de başlayacak olan Giresun Günleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toplantıya Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar, Başkan vekili İbrahim Balcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Kutlu, Metin Ruşen, Hüseyin Şenel Odacı, Kazım Karaçoban, Aydın Kömürcü, Adem Tahmaz, Ahmet Gedik ve Halil Derya katıldılar. Toplantıda misafir olarak Onurun Taksisi program yapımcısı Onur Sakar ile sunucu Hacı Mehmet Günaydın da hazır bulundu.

Birlikten kuvvet doğar

Toplantı sonunda bir açıklama yapan Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi Toygar “Giresun Medya Platformu elinden geldiğince Giresun’a ve Giresunlulara faydalı işler yapma çabasındadır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 12. Giresun Günleri tanıtım etkinliği düzenleniyor. Giresun Medya Platformu olarak 12 yıldır olduğu gibi bu etkinlikte yerimizi alacağız. Dev organizasyonunun düzenleyicisi olan Giresun Federasyonu ile birlikte ortak kullanacağımız standımızda birçok üst düzey yöneticiyi, protokol davetlilerini, STK temsilcilerini, siyasetçiyi ve bürokratı konuk edeceğiz. Giresun’un sorunlarını ilgililere ve kamuoyuna iletmeye çalışacağız. 12 yıldır yapılan Giresun Günlerine katılım sağlayarak Giresunluları temsilde en iyi şekilde tanıttık ve birçok projenin oluşmasında kamuoyu desteğini sağladık. Giresun Federasyonu yönetim kurulu ve Giresun Medya Platformu yönetim kurulu ile “birlikten kuvvet doğar” ilkesiyle hareket ederek, Giresun’un sosyal, ekonomik, kültürel ve turizm alanında tanıtımına büyük katkı sağlıyoruz ve ekibimiz ile birlikte ‘ Giresun Günlerine’’ son sürat hazırlanıyoruz.

Ses ver Giresun

Giresun halkına daha iyi hizmet etmek için, ‘’Giresun Günleri’’ organizatörü olan Giresun Federasyonu ile birlikte hareket ederek Giresun ve ilçelerinin sorunlarına sahip çıkıp, çözüm bulunması konusunda ilgililere öneriler sunmak gibi sorumluluğu da vardır. Giresun Medya Platformu her yıl değişik bir slogan ile kamuoyuna mesaj vererek toplumun ortak sorunlarını dile getirmektedir. Bu yıl standımızda kullanacağımız ‘’SES VER GİRESUN’’ sloganı ile konu başlıkları halinde kamuoyuna önemli mesajları ileteceğiz. Bu sloganın anlamı, efsane Giresun Günleri organizasyonuna büyük katılım desteği, yaklaşan Giresun Federasyon seçimlerinde birliktelik, yerel basının değeri ve saygınlığı, ortak sorunlara duyarlılık ve sahip çıkma ile yerel seçimlerde siyasetçilerimizin lobi faaliyetlerine destek vermek için ‘Ses ver Giresun’’ sloganı ile ortak hareket, ortak birliktelik hareketini sağlamaktır.

 25 Ekim ve 28 Ekim arasında Yenikapı etkinlik alanında yapılacak olan Giresun Günlerine 2,5 milyon ziyaretçinin gelmesi düşünülmektedir, kendi aramızda görev bölümü yaparak dev organizasyonun başarılı bir şekilde tamamlamak olacak ve Giresun’a yakışır bir organizasyon olacaktır” şeklinde konuştu.

Giresun Medya Platformu

Giresun Giresun günleri Giresun Medya Platformu Ses ver Giresun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg