Ümit Özat ileri geri konuştu

Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat bağlandığı televizyon kanalına haddini aşan açıklamalarda bulundu.

Ümit Özat ileri geri konuştu
Ümit Özat ileri geri konuştu Admin
Advert

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat’ın saygısızlığı, Beşiktaş'a 3-0 kaybettikleri maçta gerginlik yaşadığı teknik direktör Şenol Güneş hakkında sert ifadeler kullanan Özat olaya dolaylı yoldan Trabzonspor’u da karıştırdı. Ümit Özat "Şenol Güneş herhalde Fenerbahçe geçmişimden dolayı yapıyor. Ama onun Trabzonspor'dayken yaşadığı şey (3 Temmuz Şike Süreci) sırasında ben Almanya'daydım." derken şike sürecini ima ederek Güneş’i suçlamaya katlktı   Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programına bağlanan Özat'ın sözleri şöyle: 

"EZİKLİĞİN BELİRTİSİ"

Maç sonu fiziğimle de alay etmiş. Benim cüssemi espri malzemesi haline getirmesi olmaz. Sen kalkıp bunu medyaya malzeme yapıyorsan İstanbul'un büyüsüne kapıldığının belirtisidir. Ezikliğinin belirtisidir. El öpmeyle ağız aşınmaz ama onun elini bir daha öpmem. Bugün 100 kilosun yarın 80 kilo olursun. İnsanlık hali. Biz yıllarca Şenol Güneş'i anlamakta çok zorluk çektik, Türkçe'yi çok iyi konuştuğu için...

"KAZANAMASA BÖYLE Mİ KONUŞURDU?"

"Kazandıktan sonra bunları konuşmak kolay. Kazanamasa böyle mi konuşurdu Şenol Güneş? Beşiktaş'ın stadında kazanana kadar her türlü çullanma, her türlü yüklenme var, bir an önce nasıl skoru elde ederimin kaygısıyla, bütün herkes, yedek kulübesi yükleniyor. Hakemi yeteri kadar zaten etkiliyorsunuz, ben diyorum ki bunlar maç içerisinde olur diyorum."

"SİNDİREMEMİŞ OLABİLİR"

"Geçmişteki ilişkimize bakarak ben Şenol Güneş'in elini öpüyorum ama bu yaptığı hoş değil. Kaç yaşında İstanbul'a gelmiş, daha önce şampiyonluk görmemiş, şimdi 2 sene üst üste şampiyon olacak bunu sindirememiş olabilir. Kolay değil 70 yaşında İstanbul'a gelmek... 70 yaşında üst üste 2. kez şampiyon olacak hoş değil bunlar. Şenol Güneş herhalde Fenerbahçe geçmişimden dolayı yapıyor ama onun Trabzonspor'dayken yaşadığı şey sırasında ben Almanya'daydım."

HABER 61

Şenol Güneş Ümit Özat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg