Rodagella için nabız yoklanıyor

Trabzonspor'da Rodagella için Akhisar ile görüşme talebine olumlu cevap geldi.

Rodagella için nabız yoklanıyor
Rodagella için nabız yoklanıyor Admin
Advert

Kötü geçen sezonun ardından göreve Ersun Yanal’ı getiren Trabzonspor yönetimi, gelecek yıl için iddialı bir kadro kurmanın hesaplarını yapıyor.

Yeni teknik direktörünün de raporu doğrultusunda forvete takviye yapmak isteyen Bordo-Mavililer, Süper Lig’de attığı 19 golle sezonun en golcü 3. oyuncusu olan Akhisarlı Hugo Rodallega için nabız yokluyor. UEFA’dan gelen denetim nedeniyle transfere kısıtlı bütçe ayıran Trabzon yönetimi, düşük maliyetli ve takıma hemen uyum sağlayabilecek futbolcular üzerinde görüş birliği sağladı.

Son günlerde adı G.Saray’la da anılan Rodallega’nın kulübü ekonomik olarak sıkıntıya sokmayacağını düşünen başkan Muharrem Usta’nın bizzat Akhisarlı yöneticilerle telefonda konuştuğu ve ‘Gelin görüşelim’ cevabını aldığı bilgisine ulaşıldı.

TAKAS ARTI PARA TEKLİF EDİLECEK

Akhisar’la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 31 yaşındaki golcünün transferinde ısrarcı olan Usta yönetiminin Akhisar’a 1 milyon Euro artı Özer Hurmacı’yı teklif ettiği öğrenilirken, Başkan Muharrem Usta’nın önümüzdeki günlerde Manisa’ya giderek Kolombiyalı futbolcunun transferini bitirmek istediği ifade edildi.

Kaynak: Habertürk

Hugo Rodagella Akhisar Özer Hurmacı Trabzonspor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Balıkesir'de büyük Çepni buluşması
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg
Sebahattin Arslantürk: Hedef dekar başına 500 kg